Tai Tech RLM12FTSMR010
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.5W, 0.01ohm, 0.0707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
NetSource TechnologyRLM12FTSMR0104,900
4h
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
10m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1206