SXN SMDRI127-470MT
Power Inductance 100mΩ 47µH ±20% 2.5A - IND_12.3X12.3MM_SM
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlineIN00268614055
>1wk
描述
47uH ¡À20% 4.6A