SXN SMDRH105R-680MT
Power Inductors 68µH ±20% IND_10.3X10.4MM_SM 5.00mm 10.30 x 10.40mm 193mΩ 1.9A
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlineIN00356988025
>1wk
描述
68uH ¡À20% 2A