SXN SMCM7060-301T
Common Mode Chokes CHOKE_7.5X6MM_SM 5A 10mΩ 300Ω 7.50 x 6.00mm 3.80mm
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlineIN00363791,3791
>1wk
描述
EMC 300¦¸@100MHz