SXN SMCM7060-272T
Common Mode Chokes 3.80mm 2.7KΩ 7.50 x 6.00mm 63mΩ CHOKE_7.5X6MM_SM 1A
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlineIN00287751,2291
>1wk
描述
Microphone Head/Microphone
EMC 2.7k¦¸@100MHz