SXN PK0810-471MB
Power Inductors 470µH ±20% IND_D10X13MM_TM 13.00mm Φ10.00 x 13.00mm 800mΩ 420mA 2.2MHz
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlineIN0035769115
>1wk
描述