Sunlord WPN201610H2R2MT
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 2.2UH 1.45A 170MOHM SM
FIXED IND 2.2UH 1.45A 170 MOHM
Power Inductors 2.2μH ±20% 1.9A 170mΩ SMD,2x1.6mm 39MHz
2.2¦ÌH ¡À20% 1.45A 0.142¦¸ 0806