Sunlord TC212B227K006Y
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Surface Mount, 1411
Obsolete
制造商页面
价格与库存
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述