Sunlord SDCL1608C3N9STDF
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 7.6923%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
High Frequency Inductance 160mΩ 3.9nH ±0.3nH 500mA 6GHz 0603
FIXED IND 3.9NH 500MA 160MOHM SM
FIXED IND 3.9NH 500MA 160 MOHM
3.9nH ¡À0.3nH 500mA 0.16¦¸ 0603