Sunlord MWTC201210SR24MT
General Purpose Inductor, 0.24uH, 20%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0805
Production
制造商页面
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICMWTC201210SR24MT3,3935
10h
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
136MHz 2.7A 5A 240nH 19m¦¸ ¡À20% 2mm*1mm