Sunlord GZ0603D600CTF
Ferrite Bead 60 Ohm 0201 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN
Chip Bead 60Ω@100MHz ±25% 0.30Ω 200mA 0201
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)