Sumida CR43NP-4R7MC
Inductor Power Unshielded Drum Core 4.7uH 20% 7.96MHz Ferrite 1.15A 0.1087Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
X-ON
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%