Sumida CDRH74-220MC
Fixed Ind 22UH 1.23A 110 Mohm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
DigiKey
Datasheet4 页24 年前
供应链
Introduction Date2007-04-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
LTB Date2012-10-15
LTD Date2012-10-15
描述
FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM