STMicroelectronics STPTIC-82F1M6
Variable Capacitor, 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 7.38pF Min, 9.02pF Max, Surface Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页13 年前
Newchip Electronics Limited
STMicroelectronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Tunable Integrated Capacitor 8.2pF 10% Solder Ball SMD 85°C T/R