STMicroelectronics STPTIC-68G2C5
Trimmer / Variable Capacitors DFD PROTECTION & FILTER
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页13 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginFrance
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-07-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-12-09
LTD Date2022-09-15
描述
Cap Tunable Integrated Capacitor 6.8pF Solder Ball SMD WLCSP 85C T/R
Tunable capacitor, 6.8pF, 65dBm, CSP P 0.2 mm, RoHS, Tape And Reel
STMicroelectronics SCT
STMICROELECTRONICS STPTIC-68G2C5 RF CAPACITOR, TUNABLE, 6.8PF, WLCSP
Integrated Tunable Capacitor IC, 4 Pins, WLCSP