STMicroelectronics STPTIC-68F1M6
Variable Capacitor, 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.12pF Min, 7.48pF Max, Surface Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页13 年前
Newchip Electronics Limited
STMicroelectronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Tunable Integrated Capacitor 6.8pF 10% Solder Ball SMD 85°C T/R