STMicroelectronics EMIF08-1005T16
8 lines IPAD™ low capacitance EMI filter and ESD protection in thin micro QFN
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页14 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
EMI Filter 0.05A Flat Style SMD T/R
Data Line Filter, 16 Pin(s), Plastic
FILTER RC(PI) 100 OHM/9PF SMD