STMicroelectronics EMIF08-1005M16
8-line low capacitance EMI filter and ESD protection, 110MHz, 6V, QFN-16L, RoHS, Tape And Reel
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
STMicroelectronics
Datasheet10 页20 年前
Components Direct
Newark
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.81%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
描述
STMicroelectronics SCT
Emi Filter W/Esd Protection, 8Line, Qfn Rohs Compliant: Yes |Stmicroelectronics EMIF08-1005M16
EMI Filter Circuits 8lin lw cpcitnc EMI 45pF -35 @ 900MHz
Data Line Filter, 8 Function(s), 16 Pin(s), Plastic
FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD
EMI FILTER+ESD Prot. 8V 8-Line