STMicroelectronics EMIF04-1005M8
4-line low capacitance EMI filter and ESD protection, 110MHz, 6V, QFN-8L, RoHS, Tape And Reel
Production
价格与库存
数据表和文档
STMicroelectronics
Datasheet10 页20 年前
STMicroelectronics SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.57%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
STMicroelectronics SCT
Quad Line 10 mA 100 O 45 pF IPAD EMI Filter and ESD Protection - MicroQFN-8EP
FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD / RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 100Ohms, C = 45pF 10 mA 8-UFDFN Exposed Pad
INTEGRATED PASSIVE FILTER, UQFN-8; EMI Filter Type:EMI Filter with ESD Protection; No. of Data Lines:4 Data Lines; Filter Circuit:RC Pi Filter; Filter Case / Package:µQFN; No. of Pins:8Pins; Product Range:EMIF Series RoHS Compliant: Yes