STMicroelectronics EMIF02-1003M6
2-line EMI filter and ESD protection, 180MHz, 5V, QFN-6L, RoHS, Tape And Reel
Production
价格与库存
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet10 页20 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+34.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-10-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
STMicroelectronics SCT
Common Mode Filter, Esd, Uqfn-6 Rohs Compliant: Yes |Stmicroelectronics EMIF02-1003M6
EMI Filter Circuits 2line IPAD EMI flter 30pF -25db @ 900MHz
100¦¸ 2 2 900MHz RC(Pi) 30pF UFDFN-6 1.45mm*1mm*600¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 6 Pin(s), Plastic
EMI Filter Low Pass RC-Circuit Flat Style SMD T/R
IC EMI FILTER 2LINE 6-MICRO QFN
FILTER RC(PI) 100 OHMS ESD SMD