STMicroelectronics ECMF06-6HSM16
Common mode filter with ESD protection for high speed serial interface
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页13 年前
STMicroelectronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-10-03
LTD Date2020-04-03
描述
Common Mode Chokes Hex -25dB 0.1A 5Ohm DCR SMD T/R
Data Line Filter, 6 Function(s), 16 Pin(s)
Common mode filter, ESD, MPI D-PHY,6 line
EMI Filter 25dB 0.1A Flat Style SMD T/R
COMMON MODE FILTER, UQFN-16; EMI Filter Type: Common Mode Filter with ESD Protection; No. of Data Lines: 6 Data Lines; Filter Circuit: Common-Mode; Filter Case Style: µQFN; No. of Pins: 16Pins; Product Range: -; SVHC: No SVHC (17-Dec-2015); IC Function: Common Mode Filters with ESD Protection; IC Package Type: µQFN; Operating Temperature Max: 85°C; Operating Temperature Min: -40°C