Steward LI0805H151R-00
Ferrite 800MA 150 Ohm 0805 SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页24 年前
Datasheet0 页0 年前
DigiKey
符号封装
下载
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE 800MA 150 OHM 0805 SMD
Ferrite Chip, 1 Function(s), 75V, 0.8A, 2 Pin(s)