Steward CM2722R201R-00
Choke Array Com Mode 200 Ohm SMD
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Data Line Filter, 4 Function(s), 5A, 8 Pin(s)