Stackpole Electronics SV600K23B
Varistor 600VAC Through Hole Radial Leaded Bulk
数据表
价格与库存
数据表和文档
Stackpole Electronics
Datasheet5 页6 年前
描述
MOV, 600V (Vrms), 10%, 23mm