Stackpole Electronics RV511K14T-HE
Varistor Metal Oxide 320VAC 415VDC 390pF 50A 510V Through Hole T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Stackpole Electronics
Datasheet27 页6 年前
描述
MOV, 510V (Vn), 10%, 14mm