Stackpole Electronics RV471K14T-HE
Varistor Metal Oxide 300VAC 385VDC 430pF 50A 470V Through Hole T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Stackpole Electronics
Datasheet27 页6 年前
描述
MOV, 470V (Vn), 10%, 14mm