Stackpole Electronics PV300K4032T
surface mount plastic-encapsulated varistors designed to protect equipment.
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Stackpole Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-79.27%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2011-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseV150LA2P
LA Series 200 VDC 150 V RMS 395 V Clamp 1200 A 150 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV150LA1P
LA Series 200 VDC 150 V RMS 430 V Clamp 1200 A 150 pF Radial Lead Varistor
Epcos B72207S0171K101 175V 13J 7mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
LittelfuseV150LT2P
LT Series 200 VDC 150 V RMS 395 V Clamp 1200 A 150 pF Radial Lead Varistor
Varistor, Mov, 395V, Disc 7Mm Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72207S0151K101
B722 Series 200 V 150 Vrms 395 V Clamp 1200 A 210 pF StandarD Leaded Varistor
描述
Var MOV 300VAC/385VDC 1200A 470V 4032 SMD T/R
470V 1.2KA 1 517V 385V 300V 10J 150pF@1kHz 4032 10mm*4.7mm
MOV, 300V (Vrms), 10%, 4032, 1200A
VARISTOR 470V 1.2KA 2SMD JLEAD