Stackpole Electronics ESD03A12VR25V
Trans Voltage Suppressor Diode, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Stackpole Electronics
Factory Futures
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0603 T/R
ESD SUP, 0603, 12Vdc, 25V clamp
ESD Suppressor Diode Diode Array 12V 25Vc 2-Pin SMD T/R