Eaton UTS714E15S
Circular Connector, 15 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+68.18%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton UTS714E15S 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2008-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Circular Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT06E-14-15S(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 15 POS Solder ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02E-14-15S(025)
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT06E-14-15S
Amphenol IndustrialPT06A-14-15S(470)
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06P-14-15S
描述
Jamnut Receptacle with 15 Socket Contacts | Souriau-Sunbank by Eaton UTS714E15S
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 15pin Polyamide (PA),Nylon 12A
Uts Hi-Seal Items |Souriau-Sunbank/eaton UTS714E15S
CONN CIRCULAR 15-POS SKT RCPT JAM NUT
Souriau SCT
CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP