Eaton MS3112E14-19P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页17 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-51.85%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2008-02-15
相关零件
Amphenol IndustrialPT04A-14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Panel Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02E-14-19S(023)
Circular MIL Spec Connector,Receptacles Aluminum Alloy 24.33mm*28.57mm
Amphenol IndustrialPT02E-14-19S(025)
AmphenolPT02W14-19S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 19 POS Solder ST Box Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT04E-14-19P
Amphenol IndustrialPT03E-14-19P
Conn Miniature Cylindrical PIN 19 POS Solder ST Jam Nut 19 Terminal 1 Port
描述
Conn Circular PIN 19 POS Solder ST Flange Mount 19 Terminal 1 Port
Bayonet Lock,Male Pins,Receptacle 19pin Aluminum Alloy 7.5A , , 25.1mm*28.89mm
19 Pin - Solder Contacts Panel Mount Receptacle Quick Connect/Bayonet Coupling