SiTime SIT5356AICFN-25VT-10.000000
Clipped Sine Output Oscillator, 10MHz Nom
Production
数据表和文档
描述
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 10.0000MHZ