SiTime SIT5356AECFQ-33VT-10.000000
Stratum 3 Super-TCXO -- 10MHz, Clipped Sinewave, 3.3V, 0.1±ppm, OE, -40°C to 105°C, 5, 0 x 3, 2mm
Production
数据表和文档
供应链
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Clipped Sine Output Oscillator, 10MHz Nom
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 10.0000MHZ