SiTime SIT5356AECFQ-28VT-12.000000
Clipped Sine Output Oscillator, 12MHz Nom
Production
数据表和文档
描述
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 12.0000MHZ