SiTime SIT5356AECFQ-25VT-40.000000
Clipped Sine Output Oscillator, 40MHz Nom
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet41 页3 年前
Datasheet41 页5 年前
SiTime Direct
供应链
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 40.0000MHZ