SiTime SIT5356AE-FP-33VT-50.000000
LVCMOS Output Clock Oscillator, 50MHz Nom
Production
数据表和文档
供应链
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 50.0000MHZ