SiTime SIT5347AE-FN-33N0A100.000000
-40 C to 105 C, 5.0 x 3.2 mm², ± 0.25 ppm, 3.3V, 100.000000 MHz, LVCMOS, No Connect, Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页2 年前
Datasheet36 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LVCMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom