SiTime SIT5155AI-FK-33VT-20.000000X
Oscillator MEMS 20MHz ±0.5ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 10-Pin CQFN SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet38 页3 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Temperature Compensated Crystal Oscillator (TCXO) 20MHz 6.25ppm 10-Pin CSMD Bulk
LVCMOS Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
MEMS OSC VCTCXO 20.0000MHZ LVCMO
SIT5155 - OSC, CRYSTAL, SUPER-TC
Vc-Tcxo, 20Mhz, Lvcmos, Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frequency Nom:20Mhz; Frequency Stability +/-:0.5Ppm; Oscillator Output Compatibility:Lvcmos; Supply Voltage Nom:3.3V; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Product Range:Sit5155 Series; Rohs Compliant: Yes |Sitime SIT5155AI-FK-33VT-20.000000X