SiTime SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X
Oscillator MEMS 10MHz ±0.5ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 10-Pin CQFN SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet38 页3 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
+1481%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Temperature Compensated Crystal Oscillator (TCXO) 10MHz 6.25ppm 10-Pin CSMD Bulk
LVCMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Nom
MEMS OSC VCTCXO 10.0000MHZ LVCMO
Vc-Tcxo, 10Mhz, Lvcmos, Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frequency Nom:10Mhz; Frequency Stability +/-:0.5Ppm; Oscillator Output Compatibility:Lvcmos; Supply Voltage Nom:3.3V; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Product Range:Sit5155 Series; Rohs Compliant: Yes |Sitime SIT5155AI-FK-33VT-10.000000X