SiTime SIT5146AI-FK-33VTA50.000000
-40 C to 85 C, 5.0 x 3.2 mm², ± 0.5 ppm, 3.3V, 50.000000 MHz, LVCMOS, n/a, Bulk
Production
数据表和文档
SiTime Direct
Datasheet37 页2 年前
Datasheet37 页3 年前
Datasheet36 页5 年前
供应链
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2023-05-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述