SiTime SIT3808AI-C2-33EB-27.000000X
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页13 年前
SiTime Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
+149%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5I-27M0000
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
MEMS Configurable Oscillator, CMOS, 24 MHz to 125 MHz, 25 ppm, SMD, ASEMDC Series
CTS ComponentsCB3LV-5C-27M0000
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
HIGH PERFORMANCE PROGRAMMABLE MEMS VCXO, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 27MHZ, OE, 50 PPM PR, SMD
1 MHz to 80 MHz High Performance MEMS VCXO
LVCMOS Output Clock Oscillator, 27MHz Nom
MEMS OSC VCXO 27.0000MHZ LVCMOS