SiTime SIT3372AI-2B9-30NH200.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页4 年前
Datasheet12 页9 年前
SiTime Direct
供应链
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2016-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
LVDS Output Clock Oscillator, 200MHz Nom
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS