SiTime SIT3372AC-4B2-33NX75.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页4 年前
Datasheet12 页9 年前
SiTime Direct
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
HCSL Output Clock Oscillator, 75MHz Nom
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL