Silicon Lab 511BCA100M000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页4 年前
Silicon Lab
Arrow.cn
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2013-01-09
相关零件
Silicon Lab511BBA100M000BAG
Silicon Lab510BBA100M000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Silicon Lab511BBA100M000AAG
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 52% 3.3V 6-Pin SMD Tray
ECS InternationalECX-L27CL-100.000
Oscillator XO 100MHz ±25ppm LVDS 55% 2.5V 6-Pin CSMD Bulk
描述
Oscillator XO 100MHz ±30ppm LVDS 52% 3.3V 6-Pin SMD Tray
LVDS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom
OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 3.2MM X 5MM
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
OSCILLATOR, 100MHZ, LVDS, 3.2MM X 5MM; Frequency Nom: 100MHz; Frequency Stability + / -: 30ppm; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Si511 Series; Operating Temperature Min: -40°C; Operat