Silicon Lab 501BAA50M0000DAF
Mems Oscillator, Cmemsr, Si50x Series, 50 Mhz, 50 Ppm, 3.3 V, Smd, 2.5Mm X 2Mm, Cmos
数据表
数据表和文档
Arrow.cn
Datasheet22 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Silicon Lab501EAA48M0000BAG
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Silicon Lab501EAA48M0000BAF
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
SMD Crystal Oscillator 50MHz 3.3V 15pF 4-Pin DFN Cut Tape
OSC, 50MHZ, +/-50PPM, 3.3V, SMD; Frequency Nom: 50MHz; Oscillator Case: SMD, 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Si50x Series; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operatin