Signify XI180C090V285BSF2M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 180W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet8 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.92%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
100 - 277Vac, 180W, 100 - 900mA, 100-285V, [0-10V], IP66 LED Driver
XI 180W 0.1-0.9A 0-10V DIMMING SIMPLESET