Signify XI150C150V100CNF1M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 150W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet8 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+62.76%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
100 - 277Vac, 150W, 1500mA, 30-100V, [0-10V], IP66 LED Driver
XITANIUM 150W 1.5A 0-10V 120-277V -F