Signify XI075C200V054DSM5M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 75W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.33%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
XITANIUM 75W 2.0A 54V 0-10V SSET 1% SE