Signify XI075C070V105CNY2M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 75W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet7 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+388%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
100 - 277Vac, 75W, 700mA, 43-107V, [0-10V], IP66 LED Driver
Xitanium 75W 120-277V 0.70A 0-10V