Signify XI054C150V054BST1M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 54W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet9 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
100 - 277Vac, 54W, 100 - 1500mA, 27-54V, [0-10V], IP20 LED Driver
XITANIUM 54W 0.1-1.5A 54V 0-10V INT-T