Signify XH150C105V140CNF1M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 150W, Hybrid
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet8 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.19%
描述
347 - 480Vac, 150W, 1050mA, 47-142V, [0-10V], IP66 LED Driver
XITANIUM 150W 1.05A 140V 0-10V 347-480V